Translate Export (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: select
el: επιλογή

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Export
el: Εξαγωγή

en: String
el: Φράση

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Language name
el: Όνομα γλώσσας

en: Text group
el: Ομάδα κειμένου

en: Export translation
el: Εξαγωγή μετάφρασης

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
el: Επιλέξτε τη γλώσσα που θα εξαχθεί στον τύπο αρχείου  Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: String not found.
el: Δεν βρέθηκαν φράσεις.

en: No strings available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες συμβολοσειρές.
