Translate Export (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: edit
eo: redakti

en: Export
eo: Eksportu

en: String
eo: Signovico

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Language name
eo: Lingva nomo

en: Text group
eo: Teksta grupo

en: Export translation
eo: Eksportu tradukon

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
eo: Elektu la lingvon, kiun vi volas eksporti en gettext Portable Object (<em>.po</em>) formato.

en: String not found.
eo: Teksto ne trovita.
