Translate Export (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: select
et: selekteeri

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: edit
et: muuda

en: Export
et: Ekspordi

en: String
et: Sõne

en: Clear
et: Tühjenda

en: Languages
et: Keeled

en: Context
et: Kontekst

en: export
et: ekspordi

en: Language name
et: Keele nimetus

en: Text group
et: Tekstirühm

en: Export translation
et: Tõlke eksportimine

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
et: Vali keel, mida tahad eksportida Gettext Portable Object (<em>.po</em>) vormingus.

en: String not found.
et: Sõnet ei leitud.

en: No strings available.
et: Ühtegi sõnet pole saadaval.
