Translate Export (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: select
gl: seleccionar

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: edit
gl: editar

en: Export
gl: Exportar

en: String
gl: Cadea

en: Clear
gl: Limpar

en: Languages
gl: Idiomas

en: Context
gl: Contexto

en: export
gl: exportar

en: Language name
gl: Nome do idioma

en: Text group
gl: Grupo de texto

en: Export translation
gl: Exportar traducción

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
gl: Seleccione o idioma a exportar no formato Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: String not found.
gl: Cadea non atopada.

en: No strings available.
gl: Ningún texto dispoñible.
