Translate Export (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: select
hr: odaberite

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: edit
hr: uredi

en: Export
hr: Izvezi

en: String
hr: Struna

en: Clear
hr: Očisti

en: Languages
hr: Jezici

en: Context
hr: Kontekst

en: Language name
hr: Naziv jezika

en: Text group
hr: Grupa teksta

en: Export translation
hr: Izvezi prijevod

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
hr: Odaberite jezik za izvoz u Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.

en: String not found.
hr: Struna nije pronađena.

en: No strings available.
hr: Nema dostupnih struna.
