Translate Export (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: edit
is: breyta

en: Export
is: Flytja út

en: String
is: Strengur

en: Clear
is: Hreinsa

en: Languages
is: Tungumál

en: Context
is: Samhengi

en: Language name
is: Nafn tungumáls

en: Text group
is: Texta hópur

en: Export translation
is: Flytja út þýðingu

en: String not found.
is: Strengur fannst ekki.
