Translate Export (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: select
ka: მონიშვნა

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Languages
ka: ენები
