Translate Export (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Language name
ku: ناوی زمان

en: Text group
ku: گرووپی نوسین

en: Export translation
ku: هەناردن وه‌رگێڕان

en: String not found.
ku: ڕیزبەند نەدۆزرایەوە.

en: No strings available.
ku: هیچ ڕیزبەندێک نییە.
