Translate Export (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: select
mr: निवडा

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: edit
mr: संपादन

en: Export
mr: निर्यात

en: String
mr: संज्ञा

en: Languages
mr: भाषा

en: Language name
mr: भाषेचे नाव
