Translate Export (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: select
or: ଚୟନ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Language
or: ଭାଷା

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Language name
or: ଭାଷା ନାମ

en: Text group
or: ପାଠ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀ

en: Export translation
or: ଅନୁବାଦକୁ ପଠାନ୍ତୁ
