Translate Export (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
