Translate Export (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: select
ru: выбор

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: edit
ru: изменить

en: Export
ru: Экспортировать

en: String
ru: Строка

en: Clear
ru: Очистить

en: Languages
ru: Языки

en: Context
ru: Контекст

en: export
ru: экспорт

en: Language name
ru: Название языка

en: Text group
ru: Текстовая группа

en: Export translation
ru: Экспортировать перевод

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
ru: Выберите язык для экспорта перевода в формат <em>Gettext Portable Object (.po)</em>.

en: String not found.
ru: Строка не найдена.

en: No strings available.
ru: Нет доступных строк.

en: Multilingual - Internationalization
ru: Многоязычный - Интернационализация
