Translate Export (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: select
ta: தேர்ந்தெடு

en: delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: edit
ta: மாற்று

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: String
ta: சொல்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Context
ta: சூழல்

en: Language name
ta: மொழி பெயர்

en: Text group
ta: உரை குழு

en: Export translation
ta: மொழிமாற்றம் ஏற்றுமதி

en: String not found.
ta: சொல் காணப்படவில்லை

en: No strings available.
ta: எந்தச் சொற்களும் இல்லை.
