Translate Export (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: select
th: เลือก

en: delete
th: ลบ

en: edit
th: แก้ไข

en: Export
th: ส่งออก

en: String
th: ข้อความ

en: Context
th: บริบท

en: Text group
th: กลุ่มข้อความ

en: Export translation
th: ส่งออกการแปล

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
th: เลือกภาษาที่คุณต้องการส่งออกในรูป Gettext Portable Object (<em>.po</em>)

en: String not found.
th: ไม่พบข้อความ

en: No strings available.
th: ไม่มีข้อความ
