Translate Export (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: select
ca: selecciona

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Filter
ca: Filtra

en: String
ca: Cadena

en: Clear
ca: Neteja

en: Languages
ca: Llengües

en: Language name
ca: Nom de la llengua

en: Text group
ca: Grup de text

en: Export translation
ca: Exporta la traducció

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
ca: Seleccioneu l'idioma a exportar en format Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: String not found.
ca: No s'ha trobat la cadena.

en: No strings available.
ca: No hi ha cadenes disponibles.
