Translate Export (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Language name
dz: སྐད་ཡིག་མིང་།

en: Export translation
dz: སྐད་སྒྱུར་འདི་ཕྱིར་འདྲེན་འབད།

en: String not found.
dz: ཡིག་རྒྱུན་མ་ཐོབ།
