Translate Export (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: select
eu: hautatu

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: edit
eu: editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: String
eu: Katea

en: Clear
eu: Garbitu

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Context
eu: Testuingurua

en: export
eu: esportatu

en: Language name
eu: Hizkuntza izena

en: Text group
eu: Testu multzoa

en: Export translation
eu: Esportatu itzulpena

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
eu: Aukeratu Gettext Portable Object (<em>.po</em>) esportatzeko hizkuntza.

en: String not found.
eu: Katea ez da aurkitu.

en: No strings available.
eu: Ez dago katerik eskuragarri.
