Translate Export (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: select
fi: valitse

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: edit
fi: muokkaa

en: Export
fi: Vie

en: Filter
fi: Suodatus

en: String
fi: Merkkijono

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Languages
fi: Kielet

en: Context
fi: Konteksti

en: export
fi: lataa

en: Language name
fi: Kielen nimi

en: Text group
fi: Tekstiryhmä

en: Export translation
fi: Vie käännös

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
fi: Valitse kieli, jonka haluat viedä Gettext Portable Object (<em>.po</em>) -muodossa.

en: String not found.
fi: Merkkijonoa ei löydy.

en: No strings available.
fi: Merkkijonoja ei saatavilla.

en: Multilingual - Internationalization
fi: Monikielinen - Kansainvälistäminen
