Translate Export (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: select
he: בחירה

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Filter
he: סינון

en: String
he: מחרוזת

en: Clear
he: ניקוי

en: Languages
he: שפות

en: Context
he: הקשר

en: export
he: ייצוא

en: Language name
he: שם שפה

en: Text group
he: קבוצת טקסט

en: Export translation
he: יצוא תרגום

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
he: בחירת השפה ליצוא בפורמט ה-Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: String not found.
he: מחרוזת לא נמצאה.

en: No strings available.
he: אין מחרוזות זמינות.
