Translate Export (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: select
hy: ընտրել

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: String
hy: Տող

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Language name
hy: Լեզվի անվանումը
