Translate Export (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: select
ja: 選択

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: Reset
ja: リセット

en: edit
ja: 編集

en: Export
ja: エクスポート

en: Filter
ja: フィルター

en: String
ja: 文字列

en: Clear
ja: クリアー

en: Languages
ja: 言語

en: Context
ja: コンテキスト

en: export
ja: エクスポート

en: Language name
ja: 言語名

en: Text group
ja: テキストグループ

en: Export translation
ja: 翻訳文字列のエクスポート

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
ja: <em>.po</em> ファイル（Gettext Portable Object 形式）でエクスポートしたい言語を指定してください。

en: String not found.
ja: 文字列が見つかりませんでした。

en: No strings available.
ja: 文字列がありません。

en: Multilingual - Internationalization
ja: 多言語 - 国際化

en: Edit selected
ja: 選択した物を編集
