Translate Export (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: select
kk: таңдау

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: Export
kk: Экспорт

en: Filter
kk: Фильтрле

en: String
kk: Жазба жолы

en: Languages
kk: Тілдер

en: Language name
kk: Тілдің аты

en: Text group
kk: Мәтін тобы

en: Export translation
kk: Аударманы экспорттау

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
kk: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) форматына экспорттау тілін таңдаңыз

en: String not found.
kk: Жол табылмады.
