Translate Export (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Filter
km: តម្រង

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Languages
km: ភាសា

en: Context
km: បរិបទ

en: Language name
km: ឈ្មោះ​ភាសា

en: Text group
km: ក្រុម​អត្ថបទ

en: Export translation
km: នាំចេញ​ការ​បកប្រែ

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
km: ជ្រើស​ភាសា​ដែលត្រូវ​នាំចេញ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ​ Gettext Portable Object​ (<em>.po</em>)​។

en: String not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ខ្សែអក្សរ ។

en: No strings available.
km: គ្មាន​ខ្សែ​អក្សរ​ប្រើ​បាន​ទេ​ ។
