Translate Export (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: String
lt: Eilutė

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Languages
lt: Kalbos

en: Context
lt: Kontekstas

en: export
lt: eksportuoti

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: Export translation
lt: Eksportuoti vertimą

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
lt: Pasirinkite kalbą kurią norėtumėt eksportuoti į  Gettex Portable Object (<em>.po</em>) formatą.

en: String not found.
lt: Eilutė nerasta

en: No strings available.
lt: Nėra galimų eilučių.
