Translate Export (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: select
lv: izvēlēties

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Export
lv: Eksportēt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: String
lv: Virkne

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Languages
lv: Valodas

en: Context
lv: Konteksts

en: export
lv: eksportēt

en: Language name
lv: Valodas nosaukums

en: Text group
lv: Teksta grupa

en: Export translation
lv: Eksportēt tulkojumu

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
lv: Izvēlieties valodu kuru eksportēt Gettext Portable Object (<em>.po</em>) formātā.

en: String not found.
lv: Simbolu rinda nav atrasta.

en: No strings available.
lv: Nav pieejama neviena simbolu virkne.
