Translate Export (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: select
my: ရွေးပါ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Language name
my: ဘာသာစကားအမည်

en: Export translation
my: ဘာသာပြန်ပြီးသားများကို export  ထုတ်ရန်
