Translate Export (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Clear
ne: सफा

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Language name
ne: भाषाको नाम
