Translate Export (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Reset
os: Раздæрау

en: Export
os: Экспорт
