Translate Export (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: select
pl: wybierz

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: edit
pl: edytuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Filter
pl: Filtr

en: String
pl: Napis

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Languages
pl: Języki

en: Context
pl: Kontekst

en: export
pl: eksportuj

en: Language name
pl: Nazwa języka

en: Text group
pl: Kategoria tłumaczenia

en: Export translation
pl: Eksportuj tłumaczenia

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
pl: Język, który ma być wyeksportowany do formatu Gettext Portable Object (pliki z rozszerzeniem .po).

en: String not found.
pl: Nie znaleziono napisu.

en: No strings available.
pl: Brak napisów.

en: Multilingual - Internationalization
pl: Wielojęzyczność - Umiędzynarodowienie
