Translate Export (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: select
ro: selectare

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: edit
ro: modifică

en: Filter
ro: Filtru

en: String
ro: Șir text

en: Clear
ro: Elimină

en: Languages
ro: Limbi

en: Language name
ro: Nume Limbaj

en: Text group
ro: Grup text

en: Export translation
ro: Exportă traducerea

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
ro: Alegeţi limba pe care doriţi s-o exportaţi în format Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: String not found.
ro: Nu am găsit şirul text.

en: No strings available.
ro: Nu sunt şiruri disponibile.
