Translate Export (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: select
si: තෝරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Language
si: භාෂාව

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Languages
si: භාෂා

en: Language name
si: භාෂා නාමය
