Translate Export (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: select
sl: izberi

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: edit
sl: uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: String
sl: Niz

en: Languages
sl: Jeziki

en: Context
sl: Kontekst

en: Language name
sl: Ime jezika

en: Text group
sl: Tekstovna skupina

en: Export translation
sl: Izvozi prevod

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
sl: Izberite jezik za izvoz v Gettext Portable Object (<em>.po</em>) formatu.

en: String not found.
sl: Besede nismo našli.
