Translate Export (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: Export
sq: Eksporto

en: Filter
sq: Filtri

en: String
sq: Vargu

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Context
sq: Konteksti

en: export
sq: eksporto

en: Language name
sq: Emri i gjuhës

en: Text group
sq: Grup tekstesh

en: Export translation
sq: Eksporto përkthimin

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
sq: Zgjidh gjuhën që dëshiron të eksportosh në formatin Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: String not found.
sq: Vargu nuk u gjet.
