Translate Export (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Filter
ta: வடிகட்டி
