Translate Export (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: select
ug: تاللاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Languages
ug: تىل

en: Language name
ug: تىل نامى
