Translate Export (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: select
ur: انتخاب کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: edit
ur: ترمیم

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: String
ur: سطر

en: Languages
ur: زبانیں

en: Language name
ur: زبان کا نام

en: Text group
ur: عبارتی مجموعہ

en: Export translation
ur: ترجمے کو برآمد کریں

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
ur: وہ زبان منتخب کریں جسے Gettext Portable Object (<em>.po</em>) فارمیٹ میں برآمد کیا جائے گا۔

en: String not found.
ur: سطر نہیں ملی۔
