Translate Export (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: select
vi: chọn

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: edit
vi: sửa

en: Export
vi: Xuất

en: Filter
vi: Lọc

en: String
vi: Chuỗi

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: export
vi: xuất ra

en: Language name
vi: Tên ngôn ngữ

en: Text group
vi: Nhóm bản văn

en: Export translation
vi: Xuất bản dịch

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
vi: Chọn ngôn ngữ để xuất ra trong định dạng Gettext Portable Object (<em>.po</em>) .

en: String not found.
vi: Không tìm thấy chuỗi.

en: No strings available.
vi: Không tìm thấy chuỗi nào.
