Translate Export (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: edit
ast: editar

en: Export
ast: Esportar

en: Filter
ast: Filtru

en: String
ast: Cadena

en: Languages
ast: Llingües
