Translate Export (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: edit
bs: izmijeni

en: Export
bs: Izvezi

en: Languages
bs: Jezici
