Translate Export (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Language
ht: Lang

en: Filter
ht: Filtre

en: Languages
ht: Lang

en: Language name
ht: Non lang lan
