Translate Export (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: edit
jv: sunting

en: Export
jv: Ngékspor

en: Filter
jv: Saring

en: String
jv: Tembung

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Context
jv: Konték

en: Language name
jv: Jeneng bāsā

en: Text group
jv: Kelompok téks

en: Export translation
jv: Ngekspor terjemahan

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
jv: Pilih basa kanggo ngekspor nang format Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: String not found.
jv: Tembungé ora ditemokna.

en: No strings available.
jv: Ora ānā tembung sing cumawis.
