Translate Export (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: edit
oc: modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Filter
oc: Filtrar

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Clear
oc: Escafar

en: Languages
oc: Lengas

en: Context
oc: Contèxte

en: export
oc: exportar

en: Language name
oc: Nom de la lenga

en: Text group
oc: Gropes de tèxte

en: Export translation
oc: Exportar una traduccion

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
oc: Seleccionatz la lenga que volètz exportar al format gettèxte portable (<em>.po</em>).

en: String not found.
oc: Tèrme pas trobat.

en: No strings available.
oc: Cap de cadena pas disponibla.

en: Multilingual - Internationalization
oc: Multilingüisme - Internacionalizacion
