Translate Export (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: select
sk: výber

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: String
sk: Reťazec

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Languages
sk: Jazyky

en: Context
sk: Kontext

en: Language name
sk: Názov jazyka

en: Text group
sk: Skupiny textov

en: Export translation
sk: Export prekladu

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
sk: Vyberte jazyk, ktorý sa bude exportovať do formátu Gettext Portable Object (<em>.po</em>)

en: String not found.
sk: Reťazec nenájdený.

en: No strings available.
sk: Nie sú žiadne reťazce.
