Translate Export (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: edit
sr: измени

en: Export
sr: Извоз

en: Filter
sr: Филтрирај

en: String
sr: Стринг

en: Languages
sr: Језици

en: Language name
sr: Назив језика

en: Text group
sr: Група текстова

en: Export translation
sr: Извези превод

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
sr: Изаберите језик за извоз у <em>GPO</em> (<em>.po</em>) формат.
