Translate Export (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: select
sv: välj

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: Reset
sv: Återställ

en: edit
sv: redigera

en: Export
sv: Exportera

en: Filter
sv: Filtrera

en: String
sv: Sträng

en: Clear
sv: Rensa

en: Languages
sv: Språk

en: Context
sv: Sammanhang

en: export
sv: exportera

en: Language name
sv: Namn på språk

en: Text group
sv: Textgrupp

en: Export translation
sv: Exportera översättning

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
sv: Välj det språk du vill exportera i formatet Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: String not found.
sv: Textsträngen hittades inte.

en: No strings available.
sv: Inga strängar tillgängliga.

en: Multilingual - Internationalization
sv: Flerspråkig - Språkhantering
