Translate Export (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: select
af: kies

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Export
af: Voer uit

en: Filter
af: Filtreer

en: Languages
af: Tale

en: Language name
af: Taalnaam

en: Text group
af: Teksgroep

en: Export translation
af: Voer vertaling uit

en: String not found.
af: String nie gevind nie.
