Translate Export (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: edit
am: አስተካክል

en: Export
am: ላክ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Clear
am: አጥራ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Language name
am: የቋንቋ ስም

en: Text group
am: የጽሑፍ ቡድን

en: Export translation
am: ትርጉም ላክ

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
am: የሚላከውን ቋንቋ በጌትተክስት ፖርተብል ኦበጅክት (<em>.po</em>) ቅርፀት ምረጥ።
