Translate Export (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: select
ar: اختر

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: edit
ar: تحرير

en: Export
ar: تصدير

en: Filter
ar: انتقاء

en: String
ar: المقطع

en: Clear
ar: مسح

en: Languages
ar: اللغات

en: Context
ar: السياق

en: export
ar: تصدير

en: Language name
ar: اسم اللغة

en: Text group
ar: مجموعة النصوص

en: Export translation
ar: تصدير الترجمة

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
ar: اختر اللغة التي تود تصديرها إلى ملف جتتكست (<em>‭‪.po‬‬</em>).

en: String not found.
ar: المقطع غير موجود.

en: No strings available.
ar: لا يوجد أي مقطع متوفر.
