Translate Export (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: select
be: абраць

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Filter
be: Фільтраваць

en: String
be: Радок

en: Languages
be: Мовы

en: Context
be: Кантэкст

en: export
be: экспартаваць

en: Language name
be: Назва мовы

en: Text group
be: Група тэкста

en: Export translation
be: Экспарт перакладу

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
be: Абярыце мову для экспарту ў фармаце Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: String not found.
be: Радок не знойдзены.

en: No strings available.
be: Няма даступных радкоў.

en: Multilingual - Internationalization
be: Шматмоўе - Інтэрнацыяналізацыя
