Translate Export (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: select
cs: vybrat

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: edit
cs: upravit

en: Filter
cs: Filtr

en: String
cs: Řetězec

en: Clear
cs: Vymazat

en: Languages
cs: Jazyky

en: Context
cs: Kontext

en: Language name
cs: Název jazyka

en: Text group
cs: Skupina textů

en: Export translation
cs: Exportovat překlad

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
cs: Vyberte jazyk pro export do Gettext formátu <em>.po</em>.

en: String not found.
cs: Řetězec nenalezen.

en: No strings available.
cs: Nejsou k dispozici žádné řetězce.
